HomeShopProducts tagged “Bosch PLE-1MA060”
Bosch PLE-1MA060
Showing the single result
    Bosch PLE-1MA060 – 60W Mixer Amplifier
    0 out of 5
    (0)
    Key Features
    • 4 microphone/line inputs, plus 3 music source inputs
    • Announcement only output, 3-wire volume override
    • Outputs for line out and music only out
    • 100V & Telephone Inputs
    • Priority & VOX Override
    • 100 V and telephone input with priority & VOX
    • 2-tone chime
    • Unique easy-to-use intuitive tone controls
    • Voice-activated emergency override
    • Wide range of power (30, 60 Watts)
    SKU: Bosch PLE-1MA060
    Call for Price
    Read more
Showing the single result
Filter by
Products
  • ProAudio Custom Series RCA to 3.5mm Mono Audio Cables ProAudio Custom Series RCA to 3.5mm Mono Audio Cables ₨ 2,500